SRF0703A-150M Bourns
  • More about SRF0703A-150M Bourns
    SRF0703A-150M Bourns
    SRF0703A-150M is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF0703A-150M is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM