SRF0703-8R2M Bourns
  • Available: 11,433
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRF0703-8R2M Bourns
    SRF0703-8R2M Bourns
    SRF0703-8R2M is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF0703-8R2M is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 8.2UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE