SRF0703-6R8M Bourns
  • Available: 15,173
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRF0703-6R8M Bourns
    SRF0703-6R8M Bourns
    SRF0703-6R8M is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF0703-6R8M is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 6.8UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE