SRF0703-680M Bourns
  • Available: 8,066
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRF0703-680M Bourns
    SRF0703-680M Bourns
    SRF0703-680M is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF0703-680M is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 68UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM