SRF0602-331Y Bourns
  • Part Number: SRF0602-331Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: CMC 330UH 300MA 2LN 900 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 18,563
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRF0602-331Y Bourns
    SRF0602-331Y Bourns
    SRF0602-331Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Common Mode Chokes category. SRF0602-331Y is described as CMC 330UH 300MA 2LN 900 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F