SRE6603-681M Bourns
  • Part Number: SRE6603-681M
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 680UH 180MA 2.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRE6603-681M Bourns
    SRE6603-681M Bourns
    SRE6603-681M is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRE6603-681M is described as FIXED IND 680UH 180MA 2.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE