SRE6603-470M Bourns
  • Part Number: SRE6603-470M
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 47UH 500MA 230 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRE6603-470M Bourns
    SRE6603-470M Bourns
    SRE6603-470M is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRE6603-470M is described as FIXED IND 47UH 500MA 230 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM