SRE6603-3R3M Bourns
  • Part Number: SRE6603-3R3M
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.6A 55 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRE6603-3R3M Bourns
    SRE6603-3R3M Bourns
    SRE6603-3R3M is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRE6603-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 1.6A 55 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM