SRE6603-330M Bourns
  • Part Number: SRE6603-330M
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 33UH 600MA 190 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRE6603-330M Bourns
    SRE6603-330M Bourns
    SRE6603-330M is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRE6603-330M is described as FIXED IND 33UH 600MA 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM