SRE6603-221M Bourns
  • Part Number: SRE6603-221M
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 220UH 220MA 770 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRE6603-221M Bourns
    SRE6603-221M Bourns
    SRE6603-221M is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRE6603-221M is described as FIXED IND 220UH 220MA 770 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE