SRE6603-220M Bourns
  • Part Number: SRE6603-220M
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 22UH 700MA 110 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRE6603-220M Bourns
    SRE6603-220M Bourns
    SRE6603-220M is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRE6603-220M is described as FIXED IND 22UH 700MA 110 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM