SRE6603-1R0M Bourns
  • Part Number: SRE6603-1R0M
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 1UH 3A 40 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRE6603-1R0M Bourns
    SRE6603-1R0M Bourns
    SRE6603-1R0M is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRE6603-1R0M is described as FIXED IND 1UH 3A 40 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.