SRE6603-151M Bourns
  • Part Number: SRE6603-151M
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 150UH 260MA 590 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRE6603-151M Bourns
    SRE6603-151M Bourns
    SRE6603-151M is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRE6603-151M is described as FIXED IND 150UH 260MA 590 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    View
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V