SRE6603-101M Bourns
  • Part Number: SRE6603-101M
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 100UH 300MA 480 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRE6603-101M Bourns
    SRE6603-101M Bourns
    SRE6603-101M is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRE6603-101M is described as FIXED IND 100UH 300MA 480 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM