SDR0503-681K Bourns
  • Part Number: SDR0503-681K
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 680UH 140MA 7.5 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SDR0503-681K Bourns
    SDR0503-681K Bourns
    SDR0503-681K is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SDR0503-681K is described as FIXED IND 680UH 140MA 7.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM