SDR0503-151K Bourns
  • Part Number: SDR0503-151K
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 150UH 330MA 2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,940
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SDR0503-151K Bourns
    SDR0503-151K Bourns
    SDR0503-151K is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SDR0503-151K is described as FIXED IND 150UH 330MA 2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.