RLB9012-220KL Bourns
  • Part Number: RLB9012-220KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 22UH 2.4A 70 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,187
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RLB9012-220KL Bourns
    RLB9012-220KL Bourns
    RLB9012-220KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. RLB9012-220KL is described as FIXED IND 22UH 2.4A 70 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.