RLB1112V4-102J Bourns
  • Part Number: RLB1112V4-102J
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 1MH 510MA 1.4 OHM
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about RLB1112V4-102J Bourns
    RLB1112V4-102J Bourns
    RLB1112V4-102J is manufactured by Bourns and is categorized in the Unclassified category. RLB1112V4-102J is described as FIXED IND 1MH 510MA 1.4 OHM. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Bourns
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM