RLB0914-102KL Bourns
  • Part Number: RLB0914-102KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 1MH 300MA 2.1 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 45,580
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RLB0914-102KL Bourns
    RLB0914-102KL Bourns
    RLB0914-102KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. RLB0914-102KL is described as FIXED IND 1MH 300MA 2.1 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.