RLB0812-102KL Bourns
  • Part Number: RLB0812-102KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 1MH 120MA 3.9 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,920
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RLB0812-102KL Bourns
    RLB0812-102KL Bourns
    RLB0812-102KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. RLB0812-102KL is described as FIXED IND 1MH 120MA 3.9 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE