RLB0608-471KL Bourns
  • Part Number: RLB0608-471KL
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 470UH 140MA 6.5 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,860
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RLB0608-471KL Bourns
    RLB0608-471KL Bourns
    RLB0608-471KL is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. RLB0608-471KL is described as FIXED IND 470UH 140MA 6.5 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM