RL895-333K-RC Bourns
  • Part Number: RL895-333K-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 33MH 48MA 64.2 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RL895-333K-RC Bourns
    RL895-333K-RC Bourns
    RL895-333K-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. RL895-333K-RC is described as FIXED IND 33MH 48MA 64.2 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE