RL895-103K Bourns
  • Part Number: RL895-103K
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 10MH 89MA 22 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RL895-103K Bourns
    RL895-103K Bourns
    RL895-103K is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. RL895-103K is described as FIXED IND 10MH 89MA 22 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    MIC INLINE 1 BUTTON W/RUBBER CBL
    PLUG / SOCKET
    Mallory Sonalert
    CONTROL MANUAL VOLUME
    Mallory Sonalert
    GASKET NEMA 4X FOR 1SC SERIES
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    MOD USB FLASH DRV INTRFACE W/LID
    ACOUSTIC DAMPER YELLOW 4700OHMS
    ACOUSTIC DAMPER 1500 OHMS