RL110S-820L-RC Bourns
  • Part Number: RL110S-820L-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 82UH 1.4A 160 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RL110S-820L-RC Bourns
    RL110S-820L-RC Bourns
    RL110S-820L-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. RL110S-820L-RC is described as FIXED IND 82UH 1.4A 160 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.