RL110S-220M-RC Bourns
  • Part Number: RL110S-220M-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 22UH 2.6A 42 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RL110S-220M-RC Bourns
    RL110S-220M-RC Bourns
    RL110S-220M-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. RL110S-220M-RC is described as FIXED IND 22UH 2.6A 42 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK