PWR4522AS2700JA Bourns
  • More about PWR4522AS2700JA Bourns
    PWR4522AS2700JA Bourns
    PWR4522AS2700JA is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR4522AS2700JA is described as RES 270 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.