PWR4413DR040F Bourns
  • Available: 205
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR4413DR040F Bourns
    PWR4413DR040F Bourns
    PWR4413DR040F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR4413DR040F is described as RES 0.04 OHM 5W 1% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE