PWR4413DR030J Bourns
  • More about PWR4413DR030J Bourns
    PWR4413DR030J Bourns
    PWR4413DR030J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR4413DR030J is described as RES 0.03 OHM 5W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK