PWR4413BR025F Bourns
  • Available: 5,613
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR4413BR025F Bourns
    PWR4413BR025F Bourns
    PWR4413BR025F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR4413BR025F is described as RES 0.025 OHM 1W 1% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH