PWR4412-2SDR0500F Bourns
  • Available: 1,093
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR4412-2SDR0500F Bourns
    PWR4412-2SDR0500F Bourns
    PWR4412-2SDR0500F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR4412-2SDR0500F is described as RES 0.05 OHM 5W 1% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH