PWR4412-2SDR0100J Bourns
  • Available: 1,486
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR4412-2SDR0100J Bourns
    PWR4412-2SDR0100J Bourns
    PWR4412-2SDR0100J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR4412-2SDR0100J is described as RES 0.01 OHM 5W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK