PWR4412-2SCR0150F Bourns
  • Available: 1,196
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR4412-2SCR0150F Bourns
    PWR4412-2SCR0150F Bourns
    PWR4412-2SCR0150F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR4412-2SCR0150F is described as RES 0.015 OHM 3W 1% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM