PWR4412-2SCR0100F Bourns
  • Available: 2,341
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR4412-2SCR0100F Bourns
    PWR4412-2SCR0100F Bourns
    PWR4412-2SCR0100F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR4412-2SCR0100F is described as RES 0.01 OHM 3W 1% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.