PWR263S-35-3R30J Bourns
  • Part Number: PWR263S-35-3R30J
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 3.3 OHM 5% 35W D2PAK
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 491
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR263S-35-3R30J Bourns
    PWR263S-35-3R30J Bourns
    PWR263S-35-3R30J is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PWR263S-35-3R30J is described as RES SMD 3.3 OHM 5% 35W D2PAK. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F