PWR263S-35-3R30F Bourns
  • Part Number: PWR263S-35-3R30F
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 3.3 OHM 1% 35W D2PAK
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 1,893
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR263S-35-3R30F Bourns
    PWR263S-35-3R30F Bourns
    PWR263S-35-3R30F is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PWR263S-35-3R30F is described as RES SMD 3.3 OHM 1% 35W D2PAK. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE