PWR263S-35-3301J Bourns
  • Part Number: PWR263S-35-3301J
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 3.3K OHM 5% 35W D2PAK
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 284
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR263S-35-3301J Bourns
    PWR263S-35-3301J Bourns
    PWR263S-35-3301J is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PWR263S-35-3301J is described as RES SMD 3.3K OHM 5% 35W D2PAK. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"