PWR263S-35-30R0J Bourns
  • Part Number: PWR263S-35-30R0J
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 30 OHM 5% 35W D2PAK
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 323
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR263S-35-30R0J Bourns
    PWR263S-35-30R0J Bourns
    PWR263S-35-30R0J is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PWR263S-35-30R0J is described as RES SMD 30 OHM 5% 35W D2PAK. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"