PWR263S-35-2R50J Bourns
  • Part Number: PWR263S-35-2R50J
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 2.5 OHM 5% 35W D2PAK
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 338
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR263S-35-2R50J Bourns
    PWR263S-35-2R50J Bourns
    PWR263S-35-2R50J is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PWR263S-35-2R50J is described as RES SMD 2.5 OHM 5% 35W D2PAK. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM