PWR263S-35-27R0J Bourns
  • Part Number: PWR263S-35-27R0J
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 27 OHM 5% 35W D2PAK
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 80
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR263S-35-27R0J Bourns
    PWR263S-35-27R0J Bourns
    PWR263S-35-27R0J is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PWR263S-35-27R0J is described as RES SMD 27 OHM 5% 35W D2PAK. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    View
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A