PWR221T-30-R050J Bourns
  • Available: 204
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR221T-30-R050J Bourns
    PWR221T-30-R050J Bourns
    PWR221T-30-R050J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221T-30-R050J is described as RES 0.05 OHM 30W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A