PWR221T-30-R033J Bourns
  • More about PWR221T-30-R033J Bourns
    PWR221T-30-R033J Bourns
    PWR221T-30-R033J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221T-30-R033J is described as RES 0.033 OHM 30W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP