PWR221T-30-R025J Bourns
  • More about PWR221T-30-R025J Bourns
    PWR221T-30-R025J Bourns
    PWR221T-30-R025J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221T-30-R025J is described as RES 0.025 OHM 30W 5% TO220-2. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE