PWR221T-30-8R00F Bourns
  • More about PWR221T-30-8R00F Bourns
    PWR221T-30-8R00F Bourns
    PWR221T-30-8R00F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221T-30-8R00F is described as RES 8 OHM 30W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM