PWR221T-30-75R0J Bourns
  • More about PWR221T-30-75R0J Bourns
    PWR221T-30-75R0J Bourns
    PWR221T-30-75R0J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221T-30-75R0J is described as RES 75 OHM 30W 5% TO220-2. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.