PWR221T-30-75R0F Bourns
  • Available: 103
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR221T-30-75R0F Bourns
    PWR221T-30-75R0F Bourns
    PWR221T-30-75R0F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221T-30-75R0F is described as RES 75 OHM 30W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE