PWR221T-30-5R00J Bourns
  • Available: 377
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR221T-30-5R00J Bourns
    PWR221T-30-5R00J Bourns
    PWR221T-30-5R00J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221T-30-5R00J is described as RES 5 OHM 30W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F