PWR221T-30-5R00F Bourns
  • Available: 1,831
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR221T-30-5R00F Bourns
    PWR221T-30-5R00F Bourns
    PWR221T-30-5R00F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221T-30-5R00F is described as RES 5 OHM 30W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL