PWR221T-30-5600F Bourns
  • More about PWR221T-30-5600F Bourns
    PWR221T-30-5600F Bourns
    PWR221T-30-5600F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221T-30-5600F is described as RES 560 OHM 30W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH