PWR221T-30-47R0J Bourns
  • Available: 226
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR221T-30-47R0J Bourns
    PWR221T-30-47R0J Bourns
    PWR221T-30-47R0J is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221T-30-47R0J is described as RES 47 OHM 30W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL