PWR221T-30-47R0F Bourns
  • Available: 512
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PWR221T-30-47R0F Bourns
    PWR221T-30-47R0F Bourns
    PWR221T-30-47R0F is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. PWR221T-30-47R0F is described as RES 47 OHM 30W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"